GRAFIKA JEST JEDNĄ Z MOICH DWÓCH PASJI

To, co robię, sprawia mi ogromną przyjemność i jednocześnie przekłada się na jakość wykonywanych prac. Choć głównie skupiam się na projektach okładek książek, z chęcią wykonam dla Ciebie inne, mniejsze projekty, takie jak tło na Facebooka, wizytówkę, papier zakładkę do książki czy wzór na kubek.

Poniżej możesz zapoznać się ze szczegółowym opisem tego, co mogę dla Ciebie zaprojektować.

 

 

PROJEKTY OKŁADEK

Okładka książki jest ważna z marketingowego punktu widzenia. Czasami pierwsze wrażenie decyduje o tym, czy czytelnik sięgnie po daną publikację. Jestem zdania, że atrakcyjna okładka to połowa sukcesu i warto zadbać o jej wygląd. Przede wszystkim powinna być spójna z treścią książki. Nie ma nic gorszego od zawiedzionego czytelnika, którego zwiodła grafika nie mająca nic wspólnego ze środkiem. Estetyka, prawidłowy rozkład elementów, kolorystyka, spójność, odpowiednio dobrane zdjęcia czy fonty mają istotny wpływ na odbiór okładki.
 
 

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Założenie konta na Facebooku lub innym portalu społecznościowym to dopiero początek. By przyciągnąć czytelnika warto zadbać o atrakcyjny wygląd profilu. Ustawienie zwykłego zdjęcia w tle nie zawsze bywa odpowiednią opcją. Z chęcią pomogę Ci upiększyć Twój profil, wykonując:
  • Tło na fanpage/wydarzenie
  • Avatar
  • Grafikę do posta

Potrzebujesz czegoś innego? Daj mi znać, a zobaczę, co mogę dla Ciebie zrobić.

 

ZAKŁADKI DO KSIĄŻek

Siedzisz zrelaksowany w fotelu i czytasz wciągającą książkę. Nagle jednak musisz ją na chwilę odłożyć, by zająć się innymi sprawami. Wtedy właśnie korzystasz z zakładki. Nie musisz jednak ograniczać się do projektu tradycyjnej. Możesz wykorzystać ją do zareklamowania swojego bloga lub innych miejsc, w jakich można cię znaleźć. Niech zakładka nie spełnia wyłącznie jednej funkcji. Dotrzyj za jej pomocą do potencjalnych klientów lub czytelników.
 

wizytówki

Dotrzyj do klientów dzięki unikalnym wizytówkom. Zajmują mało miejsca, więc możesz je nosić ciągle przy sobie i w każdej chwili wykorzystać, bezpośrednio wręczając klientowi lub zostawiając w widocznym miejscu. Nawiązywanie kontaktów nigdy nie było prostsze. 
 
 

wzór na kubek/ubranie

Marzysz o kubku lub ubraniu z własnym wzorem? Chętnie go dla Ciebie zaprojektuję.